اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وقت خاص جهت خریداران مسکن

با شروع ماه مبارک رمضان درحالی که انتظار می‌رود حجم معاملات خرید وفروش ملک در بازار مسکن به‌طور طبیعی و مطابق با روال هر سال افت کند ولی از سوی دیگر یک ماه پیش

وقت خاص جهت خریداران مسکن

وقت خاص جهت خریداران مسکن

عبارات مهم : بازار

با شروع ماه مبارک رمضان درحالی که انتظار می رود حجم معاملات خرید وفروش ملک در بازار مسکن به طور طبیعی و مطابق با روال هر سال افت کند ولی از سوی دیگر یک ماه پیش رو در عین حال با یک وقت مناسب جهت متقاضیان خرید آپارتمان نیز همراه است.

به گزارش دنیای اقتصاد درحالی که همه ساله در ماه مبارک رمضان متقاضیان خرید وفروش مسکن معمولا به طور مقطعی از انجام معاملات خودداری کرده و بازار مسکن با افت حجم خرید و فروش آپارتمان رو به رو می شود، واسطه های قدیمی بازار مسکن به متقاضیان مصرفی خرید آپارتمان توصیه می کنند ماه مبارک رمضان امسال فرصتی طلایی جهت خریداران مسکن محسوب می شود.

به گفته آنها فروشندگان مسکن معمولا در ماه مبارک به علت کم کردن مقطعی حجم معاملات حاضر به تخفیف بیشتری به خریداران واقعی هستند و از این حیث آن دسته از متقاضیانی که می خواهند آپارتمانی با قیمت مناسب تر خریداری کنند، می توانند در ماه رمضان امسال، معاملات خود را انجام دهند. هم اکنون به علت آنکه از ابتدای امسال تاکنون حجم مناسبی از فایل های مربوط به آپارتمان های فروشی به بازار مسکن عرضه شده است است بازار با کمبود فایل فروش ملک مواجه نیست و این عنوان به نفع خریداران مسکن است.

وقت خاص جهت خریداران مسکن

متقاضیان خرید مسکن می توانند از وقت ایجادشده در نتیجه خروج موقتی بعضی متقاضیان خرید از بازار مسکن استفاده کنند و قدرت چانه زنی خود را جهت خرید آپارتمان دلخواهشان با قیمت مناسب تر در برابر فروشنده زیاد کردن دهند. هر چند مطابق با آینده نگری های کارشناسی متقاضیان جهت خرید آپارتمان در مقطع زمانی فعلی نیازی به عجله کردن ندارند؛ چراکه برآوردها نشان می دهد میانگین قیمت واحدهای مسکونی امسال حتی در صورت بروز نوسان، از حد تورم عمومی فراتر نمی رود.

با شروع ماه مبارک رمضان درحالی که انتظار می‌رود حجم معاملات خرید وفروش ملک در بازار مسکن به‌طور طبیعی و مطابق با روال هر سال افت کند ولی از سوی دیگر یک ماه پیش

واژه های کلیدی: بازار | ماه رمضان | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs