اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

گت بلاگز اخبار بین الملل حرف‌های ترامپ راجع به خروج از سوریه، به اسد جرأت حمله شیمیایی داد / مک‌کین

سناتور جان‌ مک‌کین با متهم کردن دمشق به انجام حمله شیمیایی گفت، بیانات رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه ارتش آمریکا به‌زودی از سوریه خارج می‌شود، بشار اسد را جس

حرف‌های ترامپ راجع به خروج از سوریه، به اسد جرأت حمله شیمیایی داد / مک‌کین

مک کین: حرف های ترامپ راجع به خروج از سوریه، به اسد جرأت حمله شیمیایی داد

عبارات مهم : سوریه

سناتور جان مک کین با متهم کردن دمشق به انجام حمله شیمیایی گفت، بیانات مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه ارتش آمریکا به زودی از سوریه خارج می شود، بشار اسد را جسور کرده و منجر به حمله شیمیایی روز شنبه در دوما شد که جان ده ها غیرنظامی سوری را گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، جان مک کین، مدیر کمیته سرویس های مسلح سنای آمریکا در بیانیه ای گفت: دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا هفته گذشته به دنیا اطلاع داد که ایالات متحده جهت هر لحظه از سوریه خارج می شود. بشار اسد و حامیان روسی و ایرانی آن صدای او را شنیدند و با این بی تفاوتی آمریکا، جسور شدند و اسد ظاهرا یک حمله شیمیایی دیگر علیه زنان، مردان و کودکان بی گناه، این بار در دوما انجام داد.

این بیانیه ساعاتی بعد از آن منتشر شد که ترامپ در توئیتی نوشت: “بهای سنگینی” جهت حمله با تسلیحات شیمیایی در سوریه وجود دارد. در توئیت ترامپ، تقصیر این شرایط به گردن حمایت ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه از اسد و سیاست گذشته باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق آمریکا در این کشور جنگ زده انداخته شده است است.

حرف‌های ترامپ راجع به خروج از سوریه، به اسد جرأت حمله شیمیایی داد / مک‌کین

گروه های معارض سوری شنبه ادعا کردند بالگردهای ارتش سوریه با بمب های حاوی گاز سمی منطقه ای از شهر دوما در نزدیکی شهر دمشق که تحت کنترل شورشیان هست، را نشانه قرار دادند و جان ده ها غیرنظامی را گرفته و ده ها تن دیگر را مصدوم کردند؛ منابع رسمی در دولت سوریه و روسیه این ادعاها را تکذیب می کنند.

مک کین سال گذشته تصمیم ترامپ جهت یک حمله موشکی به پایگاهی هوایی در سوریه را که واکنشی به یک حمله شیمیایی دیگر بود، تایید کرد و امسال هم از مدیر جمهوری آمریکا خواست تا اقدامی مشابه انجام دهد. این سناتور جنگ طلب آمریکایی گفت: او باید دوباره این کار را کند و نشان دهد که اسد بابت جرایم جنگی اش باید بهایی بپردازد.

سناتور جان‌ مک‌کین با متهم کردن دمشق به انجام حمله شیمیایی گفت، بیانات رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه ارتش آمریکا به‌زودی از سوریه خارج می‌شود، بشار اسد را جس

مک کین با تایید نارضایتی ترامپ از اوباما همچنین گفت: مدیر جمهوری کنونی آمریکا گزینه های بدی را بعد از سال ها بی تفاوتی از جانب سلف هایش به ارث برده است.

دونالد ترامپ آخرهای ماه گذشته میلادی اعلام کرد آمریکا می تواند به زودی از سوریه خارج شود. با این حال یک ژنرال ارشد آمریکایی پنج شنبه گفت که ترامپ هنوز جدول زمانی جهت اجرای این اقدام ارائه نکرده است.

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | شیمیایی | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs