اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

گت بلاگز اخبار حوادث مرگ، پرده آخر بی‌وفایی

مردی که همسر خود را به بهانه برقراری ارتباط نامشروع با راننده یک خودروی شاسی‌بلند به قتل رسانده است با حکم دادگاه از قصاص نجات یافت. 

مرگ، پرده آخر بی وفایی

عبارات مهم : مردان

مردی که همسر خود را به بهانه برقراری ارتباط نامشروع با راننده یک خودروی شاسی بلند به قتل رسانده است با حکم دادگاه از قصاص نجات یافت.

24 اسفند 93 مردی به یکی از کلانتری های پایتخت مراجعه کرد و از ناپدید شدن ناگهانی همسرش خبر داد. او به کارآگاهان گفت: «امروز هنگامی که از سر کار برگشتم، همسرم در منزل نبود. تصور کردم جهت خرید بیرون رفته ولی هرچه با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم، جوابم را نداد. دلواپس شدم اتفاقی برایش افتاده باشد.»

با ثبت شکایت، تحقیقات پلیس جهت یافتن این زن شروع شد ولی دو روز بعد، اهالی یکی از روستاهای بزرگراه چالوس، جسد زن جوان را در حالی که در برف گرفتار شده است بود، پیدا کردند. او به علت خفگی کشته شده است و جسدش در کنار یک پست نگهبانی رها شده است بود. به این ترتیب شناسایی قاتل شروع شد تا این که همسر مقتول بار دیگر به کلانتری مراجعه و این بار خود را قاتل همسرش معرفی کرد و گفت: «از مدت ها قبل به رفتارهای مهین مشکوک شده است بودم. فکر می کردم با مردان غریبه ارتباط دارد. چند نفر از همسایه ها هم راجع به این عنوان با من حرف زده بودند. روز اتفاق به منزل رفتم ولی مهین نبود. حدس زدم که سر قرار رفته باشد. در کوچه کمین کردم تا ببینم با چه کسی برمی گردد.

مرگ، پرده آخر بی‌وفایی

چند ساعت منتظر ماندم تا این که او با یک ماشین شاسی بلند آمد. به منزل رفتم و منتظر مهین ماندم. هنگامی که آمد، ماجرا را تعریف کردم ولی او بی تفاوت به اتاقش رفت. عصبانی شدم و به سمتش حمله کردم و گلویش را فشار دادم. از حال رفت و روی زمین افتاد. ترسیده بودم. جسدش را در ماشین گذاشتم و به سمت بزرگراه چالوس حرکت کردم. در یک بزرگراه فرعی پیچیدم و جسد را کنار یک پست نگهبانی در داخل برف انداختم. در راه برگشت، پسر 12ساله ام زنگ زد و گفت مادرش منزل نیست. هنگامی که رسیدم، او را به منزل مادرزنم بردم. الان هم عذاب وجدان گرفتم و خودم را به پلیس معرفی کردم.»

با ثبت اعترافات متهم، کیفرخواست پرونده صادر و جهت پیگیری در اختیار دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در جلسه دادگاه، پدر و مادر مقتول درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه قرار داده شد و با تاکید بر مهدورالدم بودن همسرش، گفت: «همسرم با مردان غریبه ارتباط داشت و من خودم یک موردش را با چشم دیدم. همان روز که در کوچه کمین کرده بودم و رفتارش را با راننده اتومبیل شاسی بلند دیدم. در ابتدا می خواستم طلاقش بدهم ولی به دلایل متفاوت نتوانستم این کار را انجام دهم. روز حادثه، از خشم او را به قتل رساندم. او به خاطر ارتباط نامشروع با مردان غریبه، مهدورالدم بود.»

مردی که همسر خود را به بهانه برقراری ارتباط نامشروع با راننده یک خودروی شاسی‌بلند به قتل رسانده است با حکم دادگاه از قصاص نجات یافت. 

در آخر دادگاه، قضات وارد شور شدند و متهم را با استناد به این که توانسته اعتقاد خود مبنی بر مهدورالدم بودن همسرش را ثابت کند، از قصاص تبرئه و به پرداخت دیه و پنج سال حبس محکومکردند.

با اعتراض متهم به میزان حبس صادره، جلسه دادگاه تجدید شد و در نهایت قضات با کسر 6 ماه ، متهم را به 4 سال و 6 ماه حبس محکوم کردند.

مرگ، پرده آخر بی‌وفایی

اخبار حوادث – جام جم

واژه های کلیدی: مردان | ارتباط | دادگاه | بزرگراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs