اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تندروی نکن برادر!، آتش به اختیار&quot، &quot/ را درست بفهم ، حمید رسایی خطاب به الله کرم

آش آن‌قدر شور شده است است که امثال حمید رسایی به حسین‌ الله‌کرم هشدار منع تندروی می‌دهند.

تندروی نکن برادر!، آتش به اختیار&quot، &quot/ را درست بفهم ، حمید رسایی خطاب به الله کرم

حمید رسایی خطاب به الله کرم: تندروی نکن برادر!/ "آتش به اختیار" را درست بفهم

عبارات مهم : تندروی

آش آن قدر شور شده است است که امثال حمید رسایی به حسین الله کرم هشدار منع تندروی می دهند.

شرق نوشت: دفاع رئيس شوراي هماهنگي نيروهاي حزب الله از تهيه طومار در حاشيه نماز جمعه در اعتراض به ورود زنان به ورزشگاه در روزهاي اخير واكنش هاي جسته گريخته اي در اردوگاه اصولگرايان برانگيخته است تا جايي كه حميد رسايي از مخالفان دولت روحاني كه در سياست ورزي اصولگرايانه اش همواره با اتهام تندروي روبه رو بوده هست، منشتر شدن مطلبي در اينستاگرام خود به الله كرم هشدار داده است كه برداشتش از مفهوم «آتش به اختيار» غلط است.

تندروی نکن برادر!، آتش به اختیار&quot، &quot/ را درست بفهم ، حمید رسایی خطاب به الله کرم

در نوشته او آمده است: «جمعه اين هفته بنري، در گوشه يکي از خيابان هاي اطراف نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران خطاب به رئيس قوه قضائيه راه اندازی شده است که جلوي ورود بانوان به ورزشگاه ها را بگيريد والا ما (دانشجويان حزب الله نمازجمعه تهران) مطابق بند ميم وصيت نامه امام و امر آتش به اختيار امام خامنه اي از آن جلوگيري مي کنيم!

با ديدن اين بنر که غلط ترين برداشت از سخنان صريح، واضح و روشن رهبر انقلاب راجع به آتش به اختيار بودن نيروهاي انقلابي در فعاليت هاي فرهنگي و معطل نماندن براي دستور و بخش نامه از سوي نهادها و ارگان ها در فعاليت هاي فرهنگي هست، به ياد سخنان رئيس جمهور مدعي اعتدال امروزمان افتادم!..».

آش آن‌قدر شور شده است است که امثال حمید رسایی به حسین‌ الله‌کرم هشدار منع تندروی می‌دهند.

در ادامه پست اينستاگرامي او آمده است: «جناب الله کرم! متأسفانه برداشت غلط و شاذ حضرت عالي از سخنان رهبر معظم انقلاب درخصوص آتش به اختيار بودن نيروهاي فرهنگي و راه اندازی اين بنر که علی رغم فهم اکثر قريب به اتفاق نيروهاي انقلابي و کارها خودجوش فرهنگي آنها و پيشنهادهاي مؤثر ايجابي ايشان در اين خصوص بوده، خوراک قابل توجهي براي رسانه هاي معاند به ويژه در فضاي مجازي فراهم کرده است که اميدوارم توضيحات اصلاحي شما مانع سوءاستفاده هاي بيشتر معاندان شود.

از آنجا که شما سابقه جبهه و جنگ داريد، ما به عنوان سربازان اين جبهه، دوست نداريم عاقبتي مانند حسن روحاني برايتان رقم بخورد، لطفا ضمن بازنگري در شيوه عملکرد انقلابي خود، به اين بيانات رهبر معظم انقلاب توجه بيشتري نماييد تا در فهم امر آتش به اختيار دچار اشتباه نشويد».

واژه های کلیدی: تندروی | اندازی | انقلاب | حمید رسایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs