اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش در مسیر جاودانگی , کشور عزیزمان ایران – ازبکستان

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در ششمین سال فعالیت در فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان از بسیاری از پرسشها داخلی ناراضی و گله مند هست. پیرمرد پرتغالی که همو

کی‌روش در مسیر جاودانگی , کشور عزیزمان ایران - ازبکستان

کشور عزیزمان ایران – ازبکستان؛ کی روش در مسیر جاودانگی

عبارات مهم : ایران

تیم ملی کشور عزیزمان ایران در راه جام جهانی باید به مصاف ازبکستان برود.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در ششمین سال فعالیت در فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان از بسیاری از پرسشها داخلی ناراضی و گله مند هست. پیرمرد پرتغالی که همواره صراحت بیان و انتقاداتش زبانزد عام و خاص بوده این روزها بدون این که بخواهد جار و جنجالی به راه بیاندازد شاگردان خود را جهت رسیدن به موفقیتی بزرگ آماده می کند تا نامش در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران جاودانه تر شود.

کی‌روش در مسیر جاودانگی , کشور عزیزمان ایران – ازبکستان

کارلوس مصمم و سختکوش در تمرینات نظارت دقیقی بر عملکرد بازیکنان دارد تا آنها را به عالی ترین نحو ممکن جهت بازی دوشنبه شب برابر ازبکستان آماده کند. جدالی که جهت کی روش پر است از خاطرات تلخ و شیرین به همراه ملی پوشان کشور عزیزمان ایران و حالا این مربی امید زیادی دارد که رویارویی دوباره با ازبک ها آن هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران باز هم جهت او و شاگردان خوشایند باشد.

کی روش که تنها شکست کشور عزیزمان ایران برابر ازبکستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران چهار سال پیش با او رخ داد اصلا دوست ندارد در یک قدمی دومین افزایش متوالی به جام جهانی دوباره غافلگیر شود. به همین علت در روزهای اخیر با نظارت کامل و دقت اوج ملی پوشان را جهت بازی با ازبکستان آماده می کند تا مراسم خوش حالی افزایش زودهنگامی با طرفداران ایرانی نزدیکی های سحر برپا کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در ششمین سال فعالیت در فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان از بسیاری از پرسشها داخلی ناراضی و گله مند هست. پیرمرد پرتغالی که همو

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | فوتبال | ازبکستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs