اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

بزرگ آقا ستون مهم سریال شهرزاد بود ، علی نصیریان الگوی بی‌نقص عرصه بازیگری است

بازیگر سریال “شهرزاد” گفت:علی نصیریان الگوی اخلاق، حرفه‌ای بودن و سلامت در بازیگری هست. وی با توجه به تجربه بیشمار ایفای نقش و بعد از سالها بازیگری هر..

ادامه مطلب

«نهنگ آبی» علت خودکشی دو دختر اصفهانی نیست

رییس اورژانس اجتماعی کشور احتمال خودکشی دو دختر اصفهانی به علت بازی در چالش «نهنگ آبی» که منجر به فوت یکی و وخامت حال دیگری به علت شکستگی استخوان‌ها..

ادامه مطلب

نتیجه های نهایی پذیرش رشته‌های خاص کنکور ۹۶ امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی شرکت سنجش و آموزش کشور از اعلام نتیجه های نهایی پذیرش 11 کد رشته خاص آزمون سراسری ۹۶ در بعدازظهر امروز، ۲۹ مهرماه خبر داد.  ..

ادامه مطلب

معاون تازه سیاسی و امنیتی دادستانی کل کشور معرفی شد

مراسم معارفه مهدی امیری اصفهانی به عنوان معاون تازه سیاسی و امنیتی دادستان کل کشور برگزار شد. معاون تازه سیاسی و امنیتی دادستانی کل کشور م..

ادامه مطلب

تصویر العمل تازه رضا صادقی به صدور حکم دو سال حبس جهت خودش، سینا سرلک و علی لهراسبی

رضا صادقی منشتر شدن متنی تازه از هوادارانش خواست به هیچیک از بازیگران و صورت های معروف و افراد توهین نکنند.  تصویر العمل تازه رضا صادقی به ..

ادامه مطلب

دنبال تعلیق حکم کلوب و طارمی هستیم/ نمی‌دانم برانکو تمدید می‌کند یا نه ، طاهری

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید سرخ‌پوشان به دنبال پیروزی در دو بازی پیش رو در لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستند.  طاهری: دنبال تعلیق حکم ک..

ادامه مطلب

کشته شدن 7 نظامی هندی در سقوط هلی کوپتر در مرز با چین

بر اساس اعلام مقام‌های هند، یک هلی‌کوپتر نیروی هوایی ارتش این کشور مدل Mi-17 امروز (جمعه) در نواحی مرزی شمال شرق این کشور با چین سقوط کرده و تمامی خدمه و مساف..

ادامه مطلب