اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

۹ کشته و ۱ مفقودی ، غرق شدن یک قایق در سواحل ترکیه

به گزارش مهر به نقل از آناتولی، فرماندهی گارد ساحلی ترکیه امروز یکشنبه منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد که در نتیجه غرق شدن یک قایق تندرو در آب های منطقه دمره د..

ادامه مطلب

آتش‌سوزی در باکو دست کم ۳۰ کشته برجا گذاشت

یک مرکز بازپروری معتادان در باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان گرفتار حریق شد که دست کم ۳۰ کشته بر جا گذاشت. آتش سوزی در باکو دست کم ۳۰ کشته برج..

ادامه مطلب

دستگیری عاملان حریق در امامزاده سیدمحمد سورشجان در کمتر از 10 ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از دستگیری عاملان ایجاد حریق در امامزاده سید محمد سورشجان طی کمتر از 10 ساعت به وسیله ماموران فرماندهی انتظامی بخش لا..

ادامه مطلب

دستگیری عامل آتش زدن عمدی خودروها

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری فرد شروری که اقدام به آتش زدن عمدی تعدادی از خودروهای شهروندان کرده بود خبر داد. دستگیری عامل آتش زدن..

ادامه مطلب

ریزش بهمن در شرق افغانستان جان ۱۰ تن را گرفت

مقام‌های محلی افغانستان تایید می‌کنند که سقوط بهمن در شرق این کشور جان دست‌کم ۱۰ نفر را گرفته است و چهار کودک و یک زن از جمله قربانیان این اتفاق هستن..

ادامه مطلب

«نهنگ آبی» علت خودکشی دو دختر اصفهانی نیست

رییس اورژانس اجتماعی کشور احتمال خودکشی دو دختر اصفهانی به علت بازی در چالش «نهنگ آبی» که منجر به فوت یکی و وخامت حال دیگری به علت شکستگی استخوان‌ها..

ادامه مطلب

عکس / معلم متجاوز+ این پسر با چرب زبانی راهی جهت من نگذاشته بود!

یک معلم زن اهل جورجیا که به جرم تجاوز به یک پسر دانش آموز محکوم شده است بود، چرب زبانی شاگردش را عامل تجاوز به وی دانست. معلم متجاوز: این پس..

ادامه مطلب

عشقم رنگ خون گرفت

وحید 35 بهار از زندگی‌اش می‌گذرد. به امید یافتن کار از شهرشان به پایتخت کشور عزیزمان ایران مهاجرت کرد تا شاید وضع زندگی‌اش بهتر شود، ولی گمان نمی‌کرد ای..

ادامه مطلب

جزئیات قتل مالک معدن ، اختلاف مالی یک میلیاردتومانی رنگ خون گرفت

مرد جوانی که به خاطر اختلاف مالی یک میلیارد تومانی صاحب معدنی در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران را به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر شد. ..

ادامه مطلب

اعترافات هولناک ناپدری سنگدل در باره قتل دختر5ساله

ناپدری که متهم به قتل دختر 5ساله مشهدی هست، صبح روز گذشته در اعترافاتی هولناک، ماجرای فوت دلخراش «رقیه کوچولو» را تشریح کرد. اعترافات هولناک نا..

ادامه مطلب