اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

درخواست لاریجانی از افراد و جریان‌های سیاسی جهت کنار گذاشتن اختلافات

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به افراد و جریان‌های سیاسی با تأکید بر محور قرار دادن نقاط مشترک، خواستار کنار گذاشتن اختلافات در مقطع جاری کشور شد.&nbs..

ادامه مطلب

هدایت به آشپزخانه، وقت توزیع قدرت

روز گذشته در دانشگاه تربیت‌مدرس به مناسبت روز جهانی زن نشست «جمهوری اسلامی و مسئله زنان؛ عرصه عمومی یا عرصه خصوصی» با حضور ناهید خداکرمی، پروانه سلحشور..

ادامه مطلب

شناسایی عوامل حمله به تکیه درکه در دستور کار است / معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران

معاون امنیتی و انتظامی فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شرح حمله بعضی افراد به حسینیه سادات درکه پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشریح و اعلام کرد: شناسایی این ا..

ادامه مطلب

انتقادات احمدی نژاد رنگ و بوی انتقام گیری دارد ، اختلاف احمدی‌نژاد و

چهره سیاسی اصولگرا با استقبال از پیشنهاد حکمیت در دعوای احمدی نژادی ها و قوه قضاییه، گفت: حکمیت در سطح کارشناسی می تواند به حل مسئله یاری کند ولی از آنجا..

ادامه مطلب

اسفند پارسال آیت الله جنتی به من گفت احمدی نژاد اگر کاندیدا بشود قصد فتنه دارد / باهنر

آخرين بار كي احمدي نژاد را ديديد؟ در جلسات مجمع بوده؟ صحبت و گفت وگويي هم با هم داريد؟ باهنر: اسفند پارسال آیت الله جنتی به من گفت احمدی نژاد..

ادامه مطلب

معاون تازه سیاسی و امنیتی دادستانی کل کشور معرفی شد

مراسم معارفه مهدی امیری اصفهانی به عنوان معاون تازه سیاسی و امنیتی دادستان کل کشور برگزار شد. معاون تازه سیاسی و امنیتی دادستانی کل کشور م..

ادامه مطلب

تندروی نکن برادر!، آتش به اختیار&quot، &quot/ را درست بفهم ، حمید رسایی خطاب به الله کرم

آش آن‌قدر شور شده است است که امثال حمید رسایی به حسین‌ الله‌کرم هشدار منع تندروی می‌دهند. حمید رسایی خطاب به الله کرم: تندروی نکن برادر!/..

ادامه مطلب

آیت الله ریشه پرسشها کشور را در بداخلاقی ها، تهمت ها می دانست / یاسر هاشمی

فرزند آیت الله هاشمی گفت: مشکلی که آیت الله هاشمی در هشت سال دولت سابق می دید و از آن ابراز نگرانی می کرد، فقط به علت پرسشها سیاست خارجی یا بحران اقتص..

ادامه مطلب

مردم پای صندوق‌های رای بیایند/ نه می‌خواهیم به عقب بازگردیم و نه در میانه راه بمانیم ، حسن روحانی

پخش گفت‌وگوی تلویزیونی حسن روحانی با ایرانیان خارج از کشور از شبکه جام جم شروع شد. حسن روحانی : مردم پای صندوق های رای بیایند/ نه می خواهیم..

ادامه مطلب

جهت ما خاطره ست! ، کنایه عضو شورای شهر به سخنان امشب قالیباف

محمدمهدی تندگویان، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به سخنان محمدباقر قالیباف در نخستین برنامه انتخاباتی تلویزیونی اش در توئیتر ن..

ادامه مطلب