اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

شکایت مدیر برنامه خارجی ، دردسر تازه جهت طارمی

به گزارش خبرآنلاین؛ ایجنت مهدی طارمی به باعث عدم پرداخت یک صد هزار دلار حق كارگزاری از این بازیكن در فدراسیون فوتبال قطر شكایت كرد. طارمی متعهد شده است..

ادامه مطلب

برانکوتایم ، شاهکار پرسپولیس و پروفسور

به گزارش خبرآنلاین، پروفسور به تماشاگران پرسپولیس این اجازه را نمی دهد که سریعتر از سوت آخر بازی، از عوض کردن نتیجه مسابقه ناامید شوند. گل جلال حسینی به..

ادامه مطلب

غلط های دوناروما میلان را نابود کرد ، یوونتوس با اقتدار قهرمان شد

تیم فوتبال یوونتوس با پیروزی پرگل برابر میلان قهرمان رقابتهای جام حذفی باشگاه‌های ایتالیا شد. یوونتوس با اقتدار قهرمان شد/ غلط های دوناروما ..

ادامه مطلب

کار مشکل برابر پرسپولیس داریم/ نظرکی‌روش محترم است ولی بازیکنانم را مورد نیاز دارم علی دایی ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کار مشکل برابر پرسپولیس داریم ولی به دنبال حفظ سهمیه آسیایی هستیم. دایی: کار مشکل برابر پرسپولیس داریم/ نظرکی روش محترم ..

ادامه مطلب

پرسپولیس عالی ترین تیم مهمان

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس در یازدهمین دیداری که به عنوان مهمان به میدان رفته بود، موفق شد نهمین برد خود را به دست بیاورد تا همچنان صاحب عنوان عالی ترین..

ادامه مطلب

رکوردشکنی تلخ بیرانوند ، پرسپولیس برد را با تساوی عوض کرد

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر در حالی که تا دقایق نهایی از فولاد پیش بود، در نهایت برد را با تساوی عوض کرد تا دو تیم امتیازات را تقسیم ..

ادامه مطلب

اخاذی از پدرمیلیاردر بازیکن به وسیله مربی منشوری

اتفاق های عجیب در فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان می افتد و البته ظاهرا هیچ کس هم نمی خواهد راجع به این مسایل ورود کند و نظارتی هم وجود ندارد. ..

ادامه مطلب

فکر می‌کنید بیرانوند برودسکوها پایین می ‌آید؟ / تصویر العمل به رفتن طاهری ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز چیزی رسمی اعلام نشده است و به همین خاطر نمی توانم در مورد رفتن طاهری صحبت کنم. برانکو:فکر می کنید بیرانوند ..

ادامه مطلب

دنبال تعلیق حکم کلوب و طارمی هستیم/ نمی‌دانم برانکو تمدید می‌کند یا نه ، طاهری

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید سرخ‌پوشان به دنبال پیروزی در دو بازی پیش رو در لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستند.  طاهری: دنبال تعلیق حکم ک..

ادامه مطلب

استقلالی‌ها بالاخره به پول رسیدند

به گزارش ایسنا، درحالی که حدود دو ماه از استارت آبی های پایتخت جهت مسابقه های لیگ برتر می گذشت ولی کلوب استقلال نتوانسته بود پولی به حساب بازیکنان و اعضای ..

ادامه مطلب