اتاق جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی

اتاق: جنگنده بین الملل عربستان حمله هوایی بمب خوشه ای استان حجه مارب یمن

کار مشکل برابر پرسپولیس داریم/ نظرکی‌روش محترم است ولی بازیکنانم را مورد نیاز دارم علی دایی ، دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کار مشکل برابر پرسپولیس داریم ولی به دنبال حفظ سهمیه آسیایی هستیم. دایی: کار مشکل برابر پرسپولیس داریم/ نظرکی روش محترم ..

ادامه مطلب

پرسپولیس عالی ترین تیم مهمان

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس در یازدهمین دیداری که به عنوان مهمان به میدان رفته بود، موفق شد نهمین برد خود را به دست بیاورد تا همچنان صاحب عنوان عالی ترین..

ادامه مطلب

رکوردشکنی تلخ بیرانوند ، پرسپولیس برد را با تساوی عوض کرد

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر در حالی که تا دقایق نهایی از فولاد پیش بود، در نهایت برد را با تساوی عوض کرد تا دو تیم امتیازات را تقسیم ..

ادامه مطلب

اخاذی از پدرمیلیاردر بازیکن به وسیله مربی منشوری

اتفاق های عجیب در فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان می افتد و البته ظاهرا هیچ کس هم نمی خواهد راجع به این مسایل ورود کند و نظارتی هم وجود ندارد. ..

ادامه مطلب

فکر می‌کنید بیرانوند برودسکوها پایین می ‌آید؟ / تصویر العمل به رفتن طاهری ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز چیزی رسمی اعلام نشده است و به همین خاطر نمی توانم در مورد رفتن طاهری صحبت کنم. برانکو:فکر می کنید بیرانوند ..

ادامه مطلب

دنبال تعلیق حکم کلوب و طارمی هستیم/ نمی‌دانم برانکو تمدید می‌کند یا نه ، طاهری

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید سرخ‌پوشان به دنبال پیروزی در دو بازی پیش رو در لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستند.  طاهری: دنبال تعلیق حکم ک..

ادامه مطلب

استقلالی‌ها بالاخره به پول رسیدند

به گزارش ایسنا، درحالی که حدود دو ماه از استارت آبی های پایتخت جهت مسابقه های لیگ برتر می گذشت ولی کلوب استقلال نتوانسته بود پولی به حساب بازیکنان و اعضای ..

ادامه مطلب

بازگشت شماره ۷۷ به استقلال!

مهاجم سابق استقلال در صورت صلاحدید مدیران این تیم دوباره می تواند به جمع آبی ها باز گردد. بازگشت شماره ۷۷ به استقلال! عبارات مهم : شما..

ادامه مطلب

کی‌روش در مسیر جاودانگی , کشور عزیزمان ایران – ازبکستان

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در ششمین سال فعالیت در فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان از بسیاری از پرسشها داخلی ناراضی و گله مند هست. پیرمرد پرتغا..

ادامه مطلب

آماده‌ایم تا لخویا را ببریم/ سرشار از خوش‌بینی به میدان می‌رویم ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر لخویا گفت: ما اینجا آمده ایم تا ببریم و می خواهیم با یک بازی خوب به پیروزی ب..

ادامه مطلب